Spoločnosť AD buildings s.r.o. vznikla v roku 2015 prechodom zo živnostenského oprávnenia, založeného v roku 2010. Pred založením živnosti, resp. AD buildings s.r.o. som pracoval ako stavbyvedúci, projektový manager v nadnárodných spoločnostiach Skanska Cz, Skanska Sk, Invest s.r.o. a BK Construction, kde som zbieral neoceniteľné skúsenosti v rôznorodých profesiach a remeslách. Každá stavba mala pre mňa svoje čaro. Tieto skúsenosti sa nakoniec prenášajú na firmu AD buildings s.r.o., ktorá Vám zabezpečí kvalitu prác a materiálov, profesionálny prístup, zhovievavé ceny, 100% bezpečnosť pri prácach. Za 5rokov fungovania ani jeden úraz.
Spoločnosť disponuje profesionálnymi pracovníkmi s praxou, s elektrotechnikom s vyhláškou č. 508/2009, špecialistom na požiarne upchávky. Vieme zabezpečiť finančné úvery pre potrebu kúpi, rekonštrukcie nehnuteľnosti či novostavby. Všetky potrebné doklady pre výstavbu od projektovej dokumentácie, stavebných povolení, záber verejného priestranstva, označenie jestvujúcich inžinierskych sietí až po kolaudáciu.

Ponúkame Vám realizáciu novostavieb (od výkopov až po položenie parkiet), rekonštrukcie domov, bytov, realizáciu interiérov, exteriérov vrátane profesii ako elektro, voda, odpad, kúrenie, požiarne nátery, krovy, ale i záhradného architekta.

Zabezpečíme Vám najlacnejší materiál na trhu, kvalitne odvedenú prácu včetne záruky.

Sú veci, ktoré vyzerajú z vonka jednoduché a predsa sú zložitejšie avšak AD builings s.r.o. Vám rad veci opäť zjednoduší.
Pre nás nie je nič zložité a nie je nič čo by sme spolu nevyriešili.

AD Buildings s.r.o. Vám zabezpečí odborný dohľad na práce v cene zrealizovanej stavby.
Toto všetko a ešte viac Vám vieme zrealizovať za príjemné ceny a príjemný pocit z dobre vykonanej práce.

Vaša radosť, spokojnosť je dobré meno firmy

konateľ
Andrej Daniš
+421 948 530 085
andrej.danis@adbuildings.sk